Valné shromáždění ČAD 2020 (19. září)

sobotu 19. září 2020 od 13:00 do 17:30 v Zelené posluchárně Univerzity Karlovy (místnost č. 141, Celetná 20, Praha 1) proběhne Valné shromáždění České asociace doktorandek a doktorandů 2020. 

Současně bude shromáždění vysílané na spolkovém Facebooku, kde budete moci vznášet v aktuálním čase dotazy a podněty. Do dění se tak můžete zapojit, ať budete kdekoliv!

Na závěr shromáždění proběhne volba nového předsednictva s mandátem na dva roky. Volba proběhne elektronicky, takže hlasovat budou moci i členové ČAD sledující akci online. Pro usnadnění organizace valného shromáždění Vás prosíme o registraci, která je současně nezbytná pro účast ve volbách. V registračním formuláři (níže) můžete také vyznačit Váš zájem o kandidaturu do předsednictva nebo se přihlásit do programu s krátkou prezentací Vaší zkušenosti z doktorského studia. Máte-li zájem o prezentaci, zaregistrujte se prosím nejpozději do 7. září 2020.

Touto cestou bychom Vás chtěli pozvat nejen k účasti, nýbrž i k aktivnímu zapojení do programu a ke kandidatuře do předsednictva.

Podrobnější informace o Vašich možných příspěvcích a kandidatuře jsou přímo v registračním formuláři


Těšíme se na brzké setkání s Vámi!

Předsednictvo ČAD

Dokumenty