26. 2. 2019 - Valné shromáždění a volba předsednictva ČAD

Valné shromáždění a volba předsednictva ČAD se uskuteční 26. února 2019 od 17:00 do 20:00 v Akademickém konferenčním centru Husova 4a, Praha 1.

Časy a program jsou zatím orientační

17:00 
představení činnosti ČAD, co plánujeme, výzva k zapojení do předsednictva a činnosti spolku, DISKUSE

18:00
představení partnerů ČAD:
o Studentská komora Rady vysokých škol
o EURODOC 
o Vysokoškolský odborový svaz

18:30
Coffee break s drobným občerstvením – možnost s námi diskutovat, jak se zapojit a zda kandidovat 

18:50
Krátké představení kandidátů a volba předsednictva

19:30
Coffe break 

19:40 - 20:00
Vyhlášení výsledků voleb
Shrnutí na závěr

 

Volby do předsednictva: dosud jsme činnost spolku koordinovali ve dvou. Jak se však postupně rozvíjí naše agenda, z čehož máme samozřejmě ohromnou radost, tak začíná být potřeba více lidí, abychom mohli reagovat na všechny nabídky spolupráce a výzvy a zajistit tak větší efektivitu činnosti spolku, tedy hmatatelnější dopady na zlepšování postavení doktorandů a doktorského vzdělávání v ČR. Ideální by bylo, kdyby nás bylo v předsednictvu nejméně pět. Máme samozřejmě představu, jak pokračovat dál, ale dalším nápadům se rozhodně nebudeme bránit! Naopak! Tak směle mezi nás 😊.

My sami už jsme na sklonku svých doktorátů a rádi bychom naše funkce předali svým nástupkyním a nástupcům. Pokud se i tvůj doktorát blíží ke konci a přemýšlíš o kandidatuře členství v ČAD je dle stanov možné ještě dva roky po ukončení doktorátu 😊.


Jak sis asi všiml/a, na přehnané formality si nepotrpíme, spolek se snažíme vést v přátelském a neformálním duchu.  Pokud o této funkci uvažuješ, neboj se nám ozvat s případnými dotazy (mail, facebook, telefon...). Zároveň stačí, když dorazíš na valné shromáždění a přihlásíš se přímo na místě.